Knijpfruit wikkels welke maat?

Alle knijpfruit wikkels van Meneer Bollie komen standaard in 2 maten. Zo weet je zeker dat er altijd de juiste maat wikkel bij zit voor je zakje knijpfruit.

De kleine maat wikkel past perfect op knijpfruit van 90gram, dit zijn vaak de kleinere iets bredere zakje. Hieronder zie je onder andere voor welke merken de kleine wikkel geschikt is

knijpfruiwikkels klein

De grote maat wikkel past perfect op knijpfruit  zakjes waar meer dan 100gr in zit. Dit zijn dan ook vaak langere zakjes. Hieronder zie je onder andere voor welke merken de kleine wikkel geschikt is.
Ook past deze wikkel op Danoontje knijpyoghurt.

Downloaden, printen en knippen. Dat zijn eigenlijk de simpele stappen die je moet doorlopen om een leuke persoonlijke traktatie te creëren. Bij winkels als Action of een hobby winkel kan je papier kopen wat net iets dikker is dan normaal print papier. Dit zal je traktatie wikkel net een wat luxer en steviger effect geven en meer stevigheid. Print de wikkels zo vaak uit als je wilt, knip ze op maat en maak de wikkel vast aan je traktatie. Tip van ons, gebruik een lijmroller tape (van de Action of  het merk Pritt) dit zal het maken van je traktaties zeker helpen. Knijpfruit is een super leuke traktatie voor op het kdv, school of bij een verjaardagsfeestje.

Favoriete Knijpfruitwikkels

Let op: De kleuren van onze producten op deze website kunnen afwijken van de daadwerkelijke product kleur. Dit heeft te maken met hoe de kleuren op je computer zijn ingesteld, maar ook het type beeldscherm heeft invloed op hoe je kleuren ziet. Dit product is een download product, wij sturen je geen daadwerkelijk product per post toe.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *